Onze webshop gaat tijdelijk dicht omdat we genieten van een welverdiende vakantie.
Bestellen is daarom helaas tijdelijk niet mogelijk. Vanaf 31 augustus staan we weer met veel plezier voor je klaar en kun je opnieuw shoppen.
Bedankt voor je begrip en graag tot snel!
| 5 sterren | 100% | |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Eleven Australia I Want Body Volume Foam 200ml
I Want Body Volume Foam van ELEVEN Australia is de perfecte ‘pre-styler’ voor fijn haar. Het schuim verdikt de haarfollikel zonder ze te verzwaren. Het eindresultaat – voller haar, zonder de ‘crunch’.
I Want Body Volume Foam van ELEVEN Australia is de perfecte ‘pre-styler’ voor fijn haar. Het schuim verdikt de haarfollikel zonder ze te verzwaren. Het eindresultaat – voller haar, zonder de ‘crunch’.
Gebruikstips
Afhankelijk van de haarlengte en -dikte, breng 2 tot 4 pompen aan op vochtig haar en verspreid gelijkmatig van de wortels tot de uiteinden, daarna föhnen.
Ingrediënten
- Castor Seed Oil creëert textuur
- Citric Acid: balanceert pH voor de hoofdhuid en het haar
Eleven Australia I Want Body Volume Foam is kleurveilig (dus geschikt voor gekleurd én ongekleurd haar), vrij van parabenen en niet getest op dieren.
Tip
Begin met het aanbrengen vanaf de nek tot aan de kruin en nadien opnieuw toe te passen van de voorkant tot aan de kruin. Doorkammen voor gelijkmatige aanbrenging.









